Вівторок, 16 Квітня, 2024

Apple показала, як неякісний додаток отримує 5-зірковий рейтинг в App Store

Приклад додатку подкастів Apple Podcasts показує, що довіряти рейтингу в магазині додатків не варто. Рейтинг додатку можна досить просто підняти з розгромного до топового. На це знадобиться приблизно місяць.

Програма Apple Podcasts трохи більше, ніж за місяць підвищила свій рейтинг у App Store з 1,8 зірок до 4,6 зірок. Без будь-яких реальних виправлень, як зазначає розробник і спостерігач магазину додатків Коста Елефтеріу.

Додаток вже займає перше місце в списку результатів пошуку в App Store по “подкасту”, але його рейтинг все ще зростає. Згідно з даними AppFigures, додаток отримує тисячі оцінок щодня з 9 листопада, причому переважна більшість юзерів виставляє оцінку 5 зірок.

Зрозуміти, що зірковий рейтинг Apple Podcasts якийсь неправильний можна, читаючи відгуки. Є нові позитивні відгуки, але це зовсім не Відгуки про програму Apple Podcasts – це відгуки про самі подкасти.

Пояснення високого рейтингу Aple Podcasts криється у новому підході до відгуків, який з’явився в iOS 15.1. Apple почала спонукати слухачів залишати рейтинг та відгуки.

“З iOS 15.1, яка вийшла минулого місяця, подкасти Apple почали заохочувати слухачів залишати рейтинг та відгуки, як і більшість сторонніх додатків, використовуючи стандартне запрошення “Рейтинг і огляд”, доступне всім розробникам”, – написав представник Apple.

Це дійсно стандартна функція магазину додатків, яку можна навіть відключити в розділі Налаштування > Магазин додатків > Рейтинги та огляди додатків.

Особливість такого підходу в тому, що повідомлення про відгук з’являється під час трансляції подкасту. Можливо, користувачі у прагненні швидше повернутися до трансляції, залишають п’ятибальний рейтинг.

Проблема рейтингу в тому, що невідомо, чи кнопку з п’ятьма зірочками натиснули тому що сподобався додаток, або юзер думав, що оцінює сам подкаст, або він просто хотів закрити запрошення якомога швидше. Як повідомляється, деякі додатки для iOS відмовляються відкриватися, якщо йому не поставити хорошу оцінку.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися