Apple поверне в iPhone сканер відбитків пальців у 2021 році

Помітною особливістю моделі того року буде те, що датчик відбитків розміститься не в кнопці «Додому», яку також уже прибрали

Apple може повернути технологію, від якої відмовилася у 2017 році з випуском iPhone X. Останній позбувся датчика відбитків пальців на користь розпізнавання за обличчям Apple Face ID. Нове рішення виявилося не таким практичним, і з’явилася інформація, що сканер відбитків Touch ID може повернутися на iPhone.

За даними відомого експерта з Apple Мінг Чи Куо, компанія вбудує в iPhone як Face ID, так і Touch ID. Це має статися у моделі 2021 року. Помітною особливістю моделі того року буде те, що датчик відбитків розміститься не в кнопці «Додому», яку також уже прибрали. Apple використає популярну нині технологію датчика під екраном.

Сьогодні існують дві технології датчиків відбитків під дисплеєм – оптична та ультразвукова. Перша є дешевшою та більш популярною. Друга є дорожчою, однак при цьому забезпечує більшу надійність захисту. Більшість телефонів нині використовують оптичну технологію, а ультразвуковим підекранним датчиком оснащуються лише деякі флагмани, наприклад, Samsung Galaxy S10.

Мінг Чи Куо говорить, що з появою підекранного датчика Touch ID існує велика ймовірність залучення цього рішення в годиннику Apple Watch, який сьогодні використовує розпізнавання обличчя камерою Face ID.