Apple повертає свій райдужний логотип, гаджети можуть з’явитися цього року

Райдужний логотип Apple використовував шість кольорів, і його вперше побачили на комп’ютері Apple II, який вийшов у 1977 році

З’явилися чутки, що Apple набрид нинішній однотонний логотип, і компанія хоче більше кольорів. Тому фірма повертається до свого старого логотипа надкусаного яблука, розфарбованого в кольори веселки. За інформацією сайту MacRumors, який посилається на свого інформатора в купертінській штаб-квартирі компанії, гаджети з райдужним лого можуть вийти вже цього року.

Поки невідомо, які саме продукти отримають новий-старий логотип Apple. Його використовували на оригінальному Macintosh у 1984 році та на інших продуктах до і після нього. Журналісти припускають, що оновити лого може вся лінійка девайсів Apple – комп’ютери Mac, смартфони iPhone, планшети iPad.

Підтвердження про зміну логотипа Apple дає лише одне джерело, тому до цієї інформації необхідно ставитися максимально скептично.

Райдужний логотип Apple використовував шість кольорів, і його вперше побачили на комп’ютері Apple II, який вийшов у 1977 році. Лого використовувалося до 1998 року, а потім його замінили на монохромне зображення, яке з невеликими змінами використовується і сьогодні.

Хоча Apple офіційно не використовує свій райдужний логотип уже протягом 20 років, компанія не забула про нього. Нещодавно парк Apple Park прикрасили кольорами веселки до дня формального відкриття штаб-квартири Apple. Кольорами замалювали сходи, пішохідні доріжки, чашки та навіть сцену, на якій відбувся святковий концерт.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я