Apple представила свій перший доступний смарт-годинник Watch SE

Разом з годинником компанія представила новий платний сервіс Fitness+

Бажаючі отримати свіжий смарт-годинник Apple відтепер можуть це зробити без значного спустошення гаманця. Окрім флагманської моделі Apple Watch Series 6 компанія вперше презентувала бюджетну версію Apple Watch SE.

Новинка має стати наступником Watch Series 3, яким виповнилося три роки. Вартість Watch SE починається від 279 доларів.

Модель побудована на «залізі» Watch 5, і, за словами Apple, її процесор забезпечує вдвічі вищу продуктивність, ніж у Series 3. Девайс також має датчики падіння, компас, постійно включений висотомір, захищений від води корпус. Серед нових фішок – сімейне налаштування у версії з підтримкою стільникового зв’язку. Батьки можуть налаштовувати годинник своїх дітей з власного смартфона. Годинник також отримав нові функції WatchOS 7.

У продажу будуть дві моделі, одна з яких не підтримуватиме стільникові мережі. Вартість моделі з SIM-картою починається з $329.

Підписуйтесь на наш канал у Telegramhttps://t.me/techtodayua

Watch SE – це перший доступний годинник Apple Watch. Він призначений для конкуренції з Fitbit та іншими бюджетними моделями розумних годинників. У минулому альтернативою Apple таким продуктам були старіші моделі Apple Watch, які продаються зі знижкою.

Разом з годинником компанія представила новий платний сервіс Fitness+, який націлений на мотивацію активності та пропонує відстеження тренувань і віртуальні уроки. Нові покупці Watch отримають три безкоштовних місяці, потім вартість передплати складе $9,99 на місяць або $79,99 на рік.