Неділя, 26 Травня, 2024

Apple пропонує виключити частину екрану MacBook Pro, щоб приховати виріз

Apple випустила програмне рішення для проблеми з вирізом в екранах нових MackBook Pro. До нього адаптовані не всі програми і тому у них контент може опинятися у місці вирізу, тобто користувач жодним чином не може його побачити. Apple запропонувала виключити з використання частину екрану, зменшивши загальну висоту дисплею.

Нова опція “масштабувати за розміром” зменшує весь екран, щоб приховати виїмку в дисплеї. Інструкція з її використання опублікована у новому документі підтримки Apple.

У ній детально описується опція масштабування за розміром нижче вбудованої камери в macOS. Вона примусово масштабує відображення додатків, щоб використовувати тільки дисплей нижче вирізу.

Виріз для камери на останніх ноутбуках Apple призначався для забезпечення більш широкого екрану від краю до краю. Але власники нових моделей MacBook Pro помітили, що як додатки, так і операційна система поводяться неправильно, в результаті чого меню додатків і елементи рядка стану можуть бути приховані під вирізом камери.

Apple також згадує в документі підтримки, що ця функція масштабування зникне, як тільки розробники оновлять свої додатки, щоб працювати з врахуванням вирізу в екрані.

“Ви можете включити масштабування за розміром нижче вбудованої камери, щоб додаток міг налаштувати активну область вашого дисплея. Це гарантує, що рядок меню і вікна додатків відображаються під вбудованою камерою на вашому Mac і завжди видно”, – повідомляє Apple.

Щоб увімкнути його, вам потрібно спочатку вийти з програми, а потім відкрити програму Finder, щоб отримати доступ до каталогу додатків. Виберіть відповідну програму, потім натисніть “Файл” > “Отримати інформацію” і встановіть прапорець”масштабувати, щоб відповідати вбудованій камері”.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися