Четвер, 30 Травня, 2024

Zoom тестує показ реклами безкоштовним користувачам

Zoom починає випробування додаткового способу заробітку на відеодзвінках – показ реклами користувачам. Першими її почнуть бачити безкоштовні юзери.

Рекламні оголошення будуть відображатися на сторінці браузера, що показується користувачам в кінці розмови. Zoom каже, що реклама поки буде поширюватися для юзерів у певних країнах, хоча в повідомленні в офіційному блозі не уточнюється, в яких саме.

Користувачі безкоштовного рівня сервісу будуть бачити рекламу тільки в тому випадку, якщо вони приєднаються до відеодзвінка, який організував інший безкоштовний юзер.

Хоча реклама не буде показуватися під час самих зустрічей, це все ще потенційно великий зсув для служби відеоконференцій. Zoom, як правило, накладав лише незначні обмеження на свій безкоштовний рівень, що допомогло сервісу злетіти в популярності в минулому році, коли люди в усьому світі адаптувалися до роботи і спілкування з дому. Навіть його повне шифрування, яке, як спочатку говорив Zoom, мало бути доступне лише платними користувачами, в кінцевому підсумку виявилося безкоштовним для користувачів.

До цих пір, можливо, найбільшим обмеженням на безкоштовному рівні Zoom є 40-хвилинний ліміт тривалості групових дзвінків. Але директор з маркетингу Zoom Джанін Пелосі пише, що компанії необхідно почати показувати рекламу, щоб допомогти їй “підтримувати інвестиції і продовжувати надавати безкоштовним базовим користувачам доступ до нашої надійної платформи”.

Сподіваючись уникнути негативної реакції на конфіденційність, подібну до того, що спричинило сплеск популярності сервісу минулого року, Zoom підкреслює, що він не буде використовувати контент зустрічей, вебінарів та обміну даними (зокрема, аудіо, відео, файли та повідомлення) для націлювання реклами.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися