Середа, 6 Грудня, 2023

Apple придумала для iPhone нову кнопку Capture Button – вона з’явиться в усіх iPhone 16

Схоже, цей та наступний рік для iPhone проходитимуть під гаслом «еволюція кнопок». Адже в iPhone 15 змінили клавішу, яка існувала від часів появи смартфонів Apple. Але компанія на цьому не зупинилася і придумала нову кнопку Capture Button, яка з’явиться в iPhone 16 наступного року.

Представлені кілька тижнів тому iPhone 15 Pro і iPhone 15 Pro Max отримали кнопку Action Button, яка замінила перемикач відключення звуку, що існував з 2007 року. В більш «бюджетних» iPhone 15 (без приставки Pro) цієї кнопки поки немає.

Серія iPhone 16 наступного року також отримає додаткову ємнісну кнопку, яка називається Capture Button. Поки лише відомо, що її функціональність розробляється в рамках проєкту Project Nova.

За попередніми даними, ця ємнісна кнопка захоплення буде розташована на правій бічній грані iPhone – там же, де розташована кнопка живлення. Capture Button знаходитиметься нижче того місця, де на моделях iPhone 15 є виріз антени mmWave. А оскільки кнопка Capture Button буде займати місце вирізу mmWave, останній переміщено в ліву рамку, нижче кнопок регулювання гучності.

Призначення кнопки Capture Button офіційні джерела поки не розкривають. Очікується, що вона працюватиме як кнопка «Додому» на iPhone SE, імітуючи натискання фізичної кнопки. Ця клавіша також матиме функцію датчика сили. Крім того, на відміну від Action Button, яка присутня лише на iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max, кнопка Capture Button буде доступна для всієї серії iPhone 16, тобто моделі Vanilla та Plus також отримають її.

Apple, за попередніми даними, також створила апаратну конфігурацію iPhone без кнопки Capture Button як резервний варіант на випадок, якщо все піде не так, як очікувалося.

Очікується, що на додаток до нової кнопки майбутні iPhone 16 серії отримають ємнісну кнопку дії під назвою Project Atlas. Вона матиме дизайн, подібний до кнопки Capture Button, і використовуватиме тензодатчики та вібродвигуни для забезпечення тактильного зворотного зв’язку.

Крім того, очікується, що iPhone 16 матиме перероблений виступ камери з вертикальним розташуванням об’єктивів, як у iPhone 12. Тоді як iPhone 16 Pro та iPhone 16 Pro Max матимуть екрани 6,3″ та 6,9″ відповідно. Це на 0,2 дюйма більше, ніж їхні попередники.

Уся ця інформація базується на передсерійних моделях, і оскільки, як повідомляється, дизайн лінійки iPhone 16 ще не завершено, завжди є ймовірність, що кінцевий продукт, який ми отримаємо, буде зовсім іншим.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися