Субота, 22 Червня, 2024

Українці за кордоном користуються інтернетом більше, ніж удома

У період зимових відпусток абоненти Vodafone Україна частіше користуються інтернетом, ніж дзвінками. Сьогодні під час поїздок за кордон 95% абонентів Vodafone Україна активно користуються мобільним інтернетом. Мандрівники використовують його для соціальних мереж, завантаження фотографій, пошуку інформації, а також користуються картами і додатками з геолокацією.

Середній трафік при перебуванні за кордоном склав 100 МБ на день. Це не відрізняється від обсягів користування мобільним інтернетом в Україні. Але в таких країнах, як Німеччина та Італія, споживання інтернету на 50% більше, ніж в Україні.

Якщо раніше послугами мобільного інтернету в роумінгу користувався один із десяти абонентів, то зараз при перетині кордону інтернет уже не вимикають. Це сталося, зокрема, завдяки послузі «Роумінг, як вдома». Із нею можна менше витрачати грошей на дзвінки і 3G-інтернет.

Найбільш популярними країнами для подорожей серед абонентів Vodafone стали Польща, Німеччина, Італія, Угорщина, Чехія. Наступними за відвідуваністю стали Іспанія і Туреччина. У всіх цих країнах доступна послуга «Роумінг, як вдома». Вартість послуги залежить від обсягу послуг і становить 90 грн на місяць у тарифі Red S, 150 грн на місяць у тарифі Red M або 270 грн на місяць у тарифі Red L. Замовити її можна самостійно за допомогою USSD-команди 600 # і кнопка виклику.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися