Середа, 6 Грудня, 2023

У вас годинник на Wear OS? Тепер ви можете створювати свої циферблати

Кастомізувати свій смарт-годинник на базі операційної системи Wear OS стало простіше завдяки новому додатку для Android. Yовий додаток під назвою Kustom Watchface Creator дозволяє легко створити свій унікальний циферблат.

Kustom Watchface Creator або KWCH (https://play.google.com/store/apps/details?id=org.kustom.watchface) — це нова програма від розробників популярної програми KWGT для створення Android-віджетів. Розробники фактично відтворили базові принципи KWGT за допомогою KWCH для розумних годинників Wear OS. Це означає, що ви отримуєте редактор WYSIWYG (що бачите, так і виглядатиме), який дозволяє створити та повністю налаштувати циферблат.

За допомогою KWCH ви можете створювати цифрові та аналогові циферблати (із секундною стрілкою) і налаштовувати їх за допомогою вибраних вами віджетів. Ви також можете використовувати анімовані шаблони, живі фони карт тощо.

Стандартні функції програми включають початкові скіни та компоненти (назва віджетів у KWCH), кілька безкоштовних попередніх налаштувань, текстові поля з налаштуванням, настроювані фігури, сенсорні дії, підтримку зображень, анімацію та багато іншого.

Існує платна версія Pro, у якій видалено рекламу, розблоковано імпорт із SD-карти, зовнішніх оболонок і дозволено створювати попередньо встановлені пакети APK.

Програма сумісна з Wear OS 2.5 і вище, що робить її придатною для більшості смарт-годинників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися