Apple унеможливить безкоштовну синхронізацію фотографій між iPhone, iPad та Mac у липні 2023

Служба My Photo Stream існує вже багато років і синхронізує фотографії та відео за останні 30 днів (або 1000 файлів) між пристроями. Найбільш очевидним рішенням є перехід на використання iCloud Photos, хоча це може коштувати грошей

Якщо ви користуєтеся службою Apple My Photo Stream для синхронізації фотографій і відео між вашими iPhone, iPad і Mac, вам потрібно починати шукати заміну. Apple зробить цю опцію недоступною уже в липні 2023 року.

Служба My Photo Stream існує вже багато років і синхронізує фотографії та відео за останні 30 днів (або 1000 файлів) між пристроями. Але Apple збирається зробити сервіс недоступним починаючи з 26 липня 2023 року. У результаті нові фотографії та відео більше не завантажуватимуться в My Photo Stream.

Консервування My Photo Stream означає, що людям, які покладалися на цю функцію, тепер доведеться шукати аналог в іншому місці. Найбільш очевидним рішенням є перехід на використання iCloud Photos, хоча це може коштувати грошей, особливо якщо вам потрібно багато гігабайтів для завантаження всіх ваших фотографій і відео на сервери Apple.

Опція iCloud Photos вбудована в усі пристрої Apple iPhone, iPad, Mac, годинник Apple Watch і Apple TV. Вона може бути першим вибором для людей, які просто хочуть сервіс, що досить налаштувати на своїх усіх пристроях. Окрім цього вона також відкриває двері для таких речей, як iCloud Shared Photo Library – функції, яка полегшує людям обмін фотографіями та відео один з одним.

Оскільки Apple планує анонсувати iOS 17 під час WWDC23 5 червня, цілком можливо, що ми побачимо деякі оновлення iCloud Photos та iCloud загалом, не кажучи вже про програму Photos на всіх платформах Apple. Проте це оновлення не буде публічно доступним до цієї осені, якщо припустити, що Apple дотримуватиметься своєї каденції випуску. Очікується, що нова версія ОС буде представлена разом з новим iPhone 15.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я