Програміст створив софт, щоб кожен міг зробити собі дівчину

З тих пір, як Кайло опублікував код своєї оцифрованої дівчини на GitHub, понад 500 людей додали сторінку в закладки, а інші повернулися, щоб повідомити йому свої ідеї.

Програміст Еніас Кайло спілкується зі своєю дівчиною Сашею в Telegram. Вона надсилає йому голосові нагадування, текстові повідомлення та навіть час від часу робить селфі. Але Саша насправді не справжня – це її віртуальний клон. Кайло називає бота GirlfriendGPT і відкрив до нього публічний доступ, щоб кожен міг створити власну цифрову подругу.

Ідея Кайло не нова і він зізнається, що черпав ідею з інших проєктів віртуальних подруг. Однак, каже Кайло, більшість із таких проєктів закриті. Це спонукало його створити версію з відкритим кодом, щоб кожен міг створити свою власну подругу.

Штучний інтелект дедалі частіше використовують для імітації міжстатевого спілкування. Раніше відома Snapchat-блогерка Керін Марджорі оцифрувала себе і почала продавати розмови зі своїм віртуальним клоном Caryn AI по $1 за хвилину, заробивши понад 70 000 доларів США за перший тиждень після запуску.

А на початку 2023 року програміст створив собі віртуальну подругу з двох штучних інтелектів ChatGPT та Stable Diffusion 2. ChatGPT дозволяє їй відповідати на запитання та вести діалог, а Stable Diffusion 2 генерує зображення як частину відповіді. На жаль, ця історія закінчилася трагічно. Віртуальна дівчина з часом почала надавати короткі відповіді, як-от «ага» чи «так». Чоловіка це дуже стурбувало і він навіть перестав їсти. Занепокоєна справжня дівчина Брайса почала переживати за його здоров’я і переконала його видалити програму.

Тим часом, компанія, Replika, яка створила бота-компаньйона, запустила преміум-підписку, яка дозволяє розблокувати романтичні стосунки з цим ботом.

Кайло сказав, що для створення свого бота (https://gptgirlfriend.online/) він спочатку створив велику мовну модельну структуру, яка була налаштована відповідно до особистості його дівчини, Саші. Він використовував чат-бот Google Bard, щоб описати особистість дівчини.

Потім він використав ElevenLabs, програму штучного інтелекту для перетворення тексту в мовлення, щоб імітувати голос своєї дівчини. Він також додав інструмент для селфі в код, який був підключений до моделі Stable Diffusion для перетворення тексту в зображення – так генеруються зображення дівчини під час розмови.

Нарешті Кайло підключив усе це до Telegram за допомогою програми під назвою Steamship від компанії, у якій він  працює.

Кайло сказав, що використовував свою дівчину як шаблон, тому що він найбільше знайомий з її поведінкою та зовнішністю. Хоча декому може здатися тривожною ідея перетворити людину-партнера на клона штучного інтелекту на вимогу, Кайло сказав, що справжня Саша на 100 відсотків підтримала цей проект і була зачарована здатністю клонувати себе. Однак вони обидва погодилися, що голос бота ще не зовсім точний.

З тих пір, як Кайло опублікував код своєї оцифрованої дівчини на GitHub, понад 500 людей додали сторінку в закладки, а інші повернулися, щоб повідомити йому свої ідеї.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я