Четвер, 22 Лютого, 2024

Apple вперше автоматично патчила Mac

У світі власників продукції Apple нещодавно відбулася чергова історична подія: компанія використала новий спосіб оновлення, передає Reuters. Раніше вона включала патчі в один великий пакет, який виходив регулярно для комп’ютерів Mac та вимагав участі власника. Саме оновлення також стало першим в історії Mac, яке вийшло поза запланованим графіком.

Новий спосіб оновлення в автоматичному режимі без втручання користувача фірма використала через високу загрозу знайденої вразливості. Її відкрили експерти Google та підтвердили дослідники Університету Карнегі-Меллона в п’ятницю, а вже в понеділок було готове вирішення для неї, адже вона дозволяла зловмисниками отримувати віддалений контроль над комп’ютерами та запускати на них будь-які шкідливі програми. Вразливість знаходилася в компоненті NTP операційної системи OS X, який відповідає за синхронізацію годинника на ПК із спеціальними серверами.

Можливість автоматичного встановлення апдейтів існує вже два роки, але до цього часу Apple її не використовувала. Цього разу, за словами представників компанії, потрібно було захистити власників Mac якомога швидше через велику загрозу відкритої вразливості. Саме оновлення встановлюється без участі користувача та не вимагає перезавантаження ПК.

Сама Apple поки не має відомостей щодо зламаних через цю вразливість ПК.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися