Безлімітні соцмережі переживуть Новий рік

Запущені восени послуги «Facebook Unlim» і «Вконтакте Unlim», з якими можна не турбуватися про трафік до соціальних мереж, не закриють можливість підключення наприкінці цього року. Ними можна продовжувати користуватися, щоб мати безлімітний доступ до соцмереж Facebook та Вконтакте з мобільних гаджетів, адже активувати їх можна буде до 31 березня 2015 року. Раніше термін підключення закінчувався в останній день цього року.

Послуги «Facebook Unlim» і«Вконтакте Unlim» передбачають безоплатне підключення і доступ до соціальних мереж на 6 місяців для всіх абонентів МТС Передплати. Після закінчення шести місяців тарифікація складатиме 0,15 грн/день, при цьому трафік тарифікуватися не буде.

Facebook Unlim

Підключивши послугу «Facebook Unlim», абонент отримує доступ без плати за трафік на мобільну версію соціальної мережі m.facebook.com за допомогою мобільного браузера смартфона, а також офіційних додатків Facebook і Facebook Messenger для iOS і Android.

При підключенні з 01.10.2014 по 31.12.2014 вартість послуги буде складати 0 грн перші 6 місяців, далі – 0,15 грн на день. Плата за трафік – 0 грн/МБ. Для того щоб підключити послугу, достатньо набрати короткий номер *109*15# на своєму смартфоні.

«Вконтакте» Unlim

Послуга «Вконтакте Unlim» передбачає доступ без плати за трафік на мобільну версію соціальної мережі m.vk.com за допомогою мобільного браузера смартфона, а також офіційного додатка «Вконтакте» для iOS і Android.

При підключенні з 01.10.2014 по 31.12.2014 вартість послуги буде складати 0 грн перші 6 місяців, далі – 0,15 грн в день. Плата за трафік – 0 грн./МБ. Підключити послугу можна, набравши короткий номер *109*9# на своєму смартфоні.

Детальну інформацію можна отримати на www.mts.com.ua.