П’ятниця, 14 Червня, 2024

Apple все-таки буде гальмувати неоригінальні кабелі USB-C на iPhone

Схоже, побоювання деяких користувачів виправдаються стосовно того, що Apple спробує додатково заробити на переході айфонів з порту Lightning на USB-C. З 2022 року існували чутки, що в дешевших моделях iPhone будуть програмно погіршені порти USB-C. До виходу першого iPhone з USB-C від Apple (Apple не буде першою, хто випустив iPhone з USB-C) залишилося лише кілька тижнів, і з’явилося фото загадкового чипа, який, здається, контролює порт USB-C.

Інсайдер Маджін Бу, який опублікував фото цього чипа, не обговорює жодних технічних запитів щодо характеристик. Але наявність спеціального чіпа підвищує ймовірність того, що Apple може обмежити швидкість заряджання залежно від моделі чи кабелю.

Це вже відпрацьована практика для Apple. З моменту появи в 2012 році порти та роз’єми Lightning містили невелику інтегральну схему, яка підтверджує автентичність. Зарядні кабелі сторонніх виробників, у яких цей чип був відсутній чи не мав правильного коду автентифікації часто призводили до попереджень на кшталт «Цей аксесуар не підтримується» на підключених пристроях Apple.

Порт Lightning в iPhone – це десятки мільйонів додаткового заробітку для Apple. Адже лише на продажі кабелів з портом Lightning компанія заробляє близько $43,5 млрд. Така цифра виходить, якщо припустити, що кожен другий власник iPhone чи iPad купує кабель, який коштує $9.

До суми $43,5 млрд також можна додати ще кілька сотень мільйонів, адже сторонні компанії можуть випускати кабелі Lightning, сплачуючи Apple роялті в рамках програми MFi. Зараз це $4 за один роз’єм Lightning, а в минулому Apple отримувала $10 за один роз’єм Lightning.

Через десять років після запуску роз’єму Lightning, більшість електроніки перейшла на використання USB-C, але Apple продовжувала заробляти на Lightning.

Таким чином, Apple може продовжити використовувати свою програму MFi для аксесуарів з роз’ємом USB-С. Аксесуарам, що не сплатили внески Apple MFi, можуть обмежити такі функції, як швидка зарядка та високошвидкісна передача даних.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися