Неділя, 25 Лютого, 2024

Apple заблокувала свій магазин App Store

З кримських прилавків зникнуть не лише iPhone, а й програми для них. Слідом за PayPal та Google «яблучна» компанія також починає блокувати свої сервіси для жителів кримського півострова. Вони, наприклад, уже не можуть завантажувати програми з App Store.

Як повідомив у своєму твіттері житель Крима Антон Лучніков, Apple почала блокувати не тільки акаунти розробників, але й акаунти всіх користувачів. Останні вже не можуть завантажити чи оновити навіть безоплатні програми. Покупки також недоступні, повідомляє Лучніков.

Обійти блокування App Store зараз можна кількома способами. Один з них – це зайти в магазин з американського акаунту або просто можна змінити географічні координати Apple ID до іншого розташування за межами Криму.

Представники Apple офіційно про відключення користувачів Криму від магазину App Store не повідомляли. Проте раніше один з розробників Apple, який знаходиться в Криму, опублікував лист, у якому компанія повідомляє його про припинення співпраці. Apple заблокувала доступ до порталу для розробників developer.apple.com, зажадала припинити використовувати власне програмне забезпечення і знищити всі матеріали, які використовувалися в роботі.

Apple не перша компанія, котра змушена припинити роботу в Криму через ембарго, яке президент США Барак Обама ввів щодо півострова. 16 січня американська компанія Valve Corporation заблокувала в Криму інтернет-сервіс з продажу комп’ютерних ігор Steam. У результаті користувачі платформи втратили можливість купувати ігри, але вони, як і раніше, можуть завантажувати безплатний контент і отримувати ігри в подарунок.

 

3 КОМЕНТАРІ

  1. Молодцы Apple! Иуды думали что согут и дальше жить как и раньше без последствий. Не выйдет!

    • Вряд ли это от большого желания Apple. Просто компания боится к себе санкций

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися