Неділя, 21 Квітня, 2024

Apple запатентувала шкарпетки з функцією доповненої реальності

В Apple придумали ще один канал взаємодії з доповненою реальністю – через шкарпетки. Компанія пропонує зробити цей одяг високотехнологічним гаджетом, який дозволить отримати відчуття зворотного зв’язку від віртуального світу.

Конструктивно шкарпетки міститимуть вібраційні мотори, які повинні своєю вібрацією створити відчуття, що юзер рухається, хоча насправді він стоїть на місці. Наприклад, це може бути відчуття ковзання.

Патент не має якихось точних деталей реалізації цієї технології. У ньому лише згадується наявність мікрофонів, динаміків, кнопок, камер та систем охолодження. Також патент згадує низку сенсорів для визначення температури, тиску повітря та вологості.

Apple, за чутками, зараз активно працює над шоломом віртуальної реальності та окулярами доповненої реальності. Шкарпетки з патенту можуть доповнити їхні можливості.

Лабораторія Facebook Reality Labs нещодавно також опублікувала статтю, в якій розповідає про схоже бачення м’яких носимих гаджетів, які допомагають юзерові взаємодіяти з віртуальним середовищем. Facebook розповідала про рукавички та браслети.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися