Вівторок, 16 Квітня, 2024

Apple запропонує топові Mac з M1 по $30 в місяць

Apple представила нову програму, з якою її нові ноутбуки на процесорах M1 можна отримати за $30 в місяць. Найбільш продуктивний 16-дюймового MacBook Pro можна отримати за 75 доларів на місяць.

Нова програма розрахована тільки для бізнесу і дозволяє учасникам отримувати і в кінцевому підсумку оновлювати комп’ютери за відносно низьку щомісячну плату.

Програма розгорнута в партнерстві з CIT Group, банком для бізнес-клієнтів. На цільовій сторінці програми вказані щомісячні тарифи для різних моделей MacBook-починаючи з 13-дюймового MacBook Air за 30 доларів, 13-дюймового MacBook Pro за 39 доларів, 14-дюймового MacBook Pro за 60 доларів і 16-дюймового MacBook Pro за 75 доларів.

Інші деталі програми поки невідомі – Apple та CIT Group відмовилися надавати коментарі.

Офіційний мотив запуску такої програми оренди ноутбуків – намір підштовхнути компанії до переходу з комп’ютерів Mac на базі Intel на їх більш потужні та енергоефективні наступники з процесорами ARM M1. Доступна інформація не уточнює, чи існують які-небудь мінімальні суми замовлень для кожної організації в залежності від розміру або особливостями володіння цими машинами.

Як правило, організації з обліковими записами Apple для бізнесу та освіти (K-12 або вище) можуть створити замовлення на покупку пристроїв і аксесуарів за допомогою спеціального сайту Apple Store. Apple пропонує цим партнерам фінансування, але зазвичай це буде повна сума покупки (за винятком деяких невеликих знижок).

Нова програма оновлення Mac тепер надає цим організаціям можливість орендувати MacBook, хоча не згадується, чи будуть доступні аксесуари або інші комп’ютери.

Припускаючи, що малий бізнес з п’ятьма співробітниками вимагає п’яти MacBook Air, вони потенційно можуть придбати їх за 150 доларів на місяць (без урахування податків), але їм доведеться використовувати їх щонайменше 90 днів перш, ніж зможуть змінити обрані девайси.

Тим не менш, це значно дешевше того, щоб платити 4995 доларів авансом за п’ять ноутбуків. За такі гроші малий бізнес може протриматися на орендованих машинах близько 33 місяців.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися