Ajax Systems представила дротові пристрої – Fibra

Ajax Systems презентувала власну дротову технологію Fibra з однойменною лінійкою пристроїв. Централлю для нової лінійки став Hub Hybrid. Всього в першому релізі Fibra дев’ять пристроїв, які практично повністю копіюють бездротову лінійку:

  • MotionProtect;
  • MotionProtect Plus;
  • DoorProtect;
  • DoorProtect Plus;
  • GlassProtect;
  • CombiProtect;
  • KeyPad;
  • HomeSiren;
  • StreetSiren.

Що таке Ajax Fibra

«Один із найпоширеніших запитів від професіоналів індустрії — запит на гібридну систему безпеки», – говорять в компанії. Комбінація дротів і радіо дає змогу покривати великі та промислові об’єкти. Інженери Ajax зосередилися на технології, яка дала б змогу повністю перенести користувацький досвід із бездротової системи.

Що таке Ajax Fibra

Нова продуктова лінійка дротових пристроїв Fibra успадкувала усі переваги бездротових продуктів Jeweller. Лінія у 2000 метрів може покрити багатоповерхову будівлю, а споживання енергії — у 100 разів менше, ніж у середньому в інших дротових датчиків в індустрії, – кажуть в компанії.

Як і для пристроїв Jeweller, передавання даних усередині Fibra зашифровано, пристрої оснащено технологіями антисаботажу, система швидко встановлюється та контролюється зі смартфона.

Читайте також: Доказ проти стріли часу: на квантовому рівні процеси течуть у майбутнє та минуле одночасно

Довжина з’єднання до 2000 метрів, сумісність з усіма типами пристроїв, 60 годин роботи системи з 30 пристроїв на резервному акумуляторі, просунутий антисаботаж, фотопідтвердження, миттєві сповіщення, простий монтаж і віддалене налаштування в застосунку — все, що раніше було можливо в Ajax із бездротовим зв’язком, тепер доступно з дротами та Fibra.

Що входить в лінійку пристроїв Fibra

Центральний хаб Hub Hybrid (2G) та Hub Hybrid (4G)

Hub Hybrid. Перша централь Ajax із підтримкою бездротових пристроїв Jeweller і нових дротових пристроїв лінійки Fibra.

Датчики руху MotionProtect

Датчики руху MotionProtect та MotionProtect Plus. Останній, це дротовий кімнатний датчик руху з додатковим мікрохвильовим сенсором. Із розширеною системою виявлення руху мікрохвильовий сенсор активується лише після виявлення руху PIR-сенсором. Це дає змогу захистити приміщення зі складними тепловими перешкодами, як, наприклад, увімкнені кондиціонери, каміни, сильні протяги.

CombiProtect. Дротовий датчик руху та розбиття скла.

MotionCam. Дротовий датчик руху з фотоверифікацією.

DoorProtect. Дротовий датчик відчинення.

DoorProtect Plus. Дротовий датчик відчинення, удару та нахилу.

GlassProtect. Дротовий датчик розбиття скла.

vhfBridge. Миттєве доставлення тривог без інтернету

Нова розробка Ajax. vhfBridge — модуль, який забезпечує хаб ще одним каналом зв’язку з пультом моніторингу. В разі тривоги подія передається ланцюгом: від хаба до модуля vhfBridge через Jeweller, далі за допомогою дротів від vhfBridge на сторонній радіопередавач, і від нього — на пульт моніторингової станції.

vhfBridge. Миттєве доставлення тривог без інтернету

При цьому весь процес відбувається миттєво, – кажуть в компанії. Це дає змогу використовувати систему Ajax у містах із нестабільним інтернетом, горах, природно-заповідних зонах або пустельній місцевості.

1 коментар

Comments are closed.