Субота, 20 Квітня, 2024

Apple заявляє, що юзери задоволені айфонами на 99%, але ця цифра математично підозріла

Компанія Apple постійно стверджує, що останні сім років її лінійка продуктів щороку забезпечує неймовірно високий рівень задоволеності споживачів. Задоволеність коливається від 98 до 99 відсотків. Однак це твердження викликає сумніви зі статистичної точки зору, оскільки підтримання стабільно високого рівня задоволеності клієнтів протягом тривалого періоду виглядає малоймовірним.

Під час телеконференції Apple у травні фінансовий директор Лука Маестрі зробив виняткову заяву. Він сказав: «Сімейство iPhone 14 досягло рейтингу задоволеності споживачів у 99% в останньому опитуванні споживачів у США, проведеному 451 Research».

451 Research – це стороння дослідницька фірма, яку найняла Apple. Хоча iPhone 14 може мати чудові якості як телефон, видання Phone Arena повідомило, що ймовірно, що задоволеність споживачів пристроєм не відповідає захопленим заявам компанії.

На оцінку задоволеності клієнтів можуть впливати різні фактори, наприклад конкретна вибірка опитаних клієнтів, їхні очікування та індивідуальний досвід. Крім того, сама по собі оцінка задоволеності може не повністю відобразити популярність або успіх продукту.

Хоча оцінка задоволеності в 99 відсотків свідчить про високий рівень задоволеності споживачів, це не обов’язково означає, що iPhone 14 є найкращим і найпопулярнішим продуктом усіх часів. Насправді досягнення 99-відсоткового рейтингу задоволеності за допомогою традиційного методу опитування з репрезентативною вибіркою є дуже малоймовірним.

На опитування можуть впливати різні фактори, такі як упередження відповідей, неправильне тлумачення запитань, індивідуальні переваги чи тенденції давати нетрадиційні або суперечливі відповіді.

Останнє опитування, проведене Американським інститутом задоволеності споживачів, було зосереджено на мобільних телефонах і операторах бездротового зв’язку. Згідно зі звітом, 5G-моделі iPhone отримали оцінку 81%, тоді як інші моделі отримали оцінку 78%.

Хоча ці оцінки відображали найвищий загальний рівень задоволеності серед усіх виробників смартфонів, вони були значно нижчими за результати, заявлені Apple на основі власного дослідження, проведеного 451 Research.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися