Четвер, 30 Травня, 2024

Apple знову влаштувала «переїзд» для кнопки завершення дзвінка на iPhone

Ви уже звикли до нового положення кнопки завершення дзвінка справа знизу на iPhone? А вона тепер «переїхала» в центр. Apple не хоче повернути кнопку завершення дзвінка туди, де вона була останнє десятиліття, і натомість шукає нове місце для неї. Попереднє нове місце, яке дизайнери Apple вибрали для кнопки завершення виклику, дуже не сподобалося користувачам.

Apple готує власників iPhone до того, що вони не зможуть просто завершити дзвінок. Адже на попередніх поколіннях айфонів ця кнопка знаходилася наодинці в нижній частині екрану. Її було зручно натискати і вона не потребувала точного прицілювання для натиснення.

Раніше цю червону кнопку завершення виклику, яка плавала внизу, неможливо було пропустити, і користувачі не могли випадково натиснути інші кнопки, намагаючись «покласти слухавку».

В останніх бета-версіях iOS 17 дизайнери Apple вирішили розмістити цю клавішу серед інших кнопок. Користувачі одразу повідомили, що тепер для натискання цієї кнопки потрібно точно прицілюватися в неї, адже легко натиснути сусідні кнопки.

Спершу Apple розмістила клавішу відбою виклику у правому нижньому куті всього блоку кнопок, які доступні під час виклику.

Однак у новій бета-версії версії iOS 17, яка вийшла нещодавно, положення кнопки завершення виклику змінили. Тепер вона знаходиться в цьому ж блоці клавіш, які доступні під час виклику, але не в правому куті нижнього рядка, а в його центрі.

Наразі кнопка завершення виклику оточена кнопками гучномовця, FaceTime, вимкнення звуку, додавання (Люди) і клавіатурою. Користувачі ризикують випадково натискати будь-яку з цих сусідніх клавіш замість кнопки завершення дзвінка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися