Неділя, 3 Грудня, 2023

Apple зробила 3 незвичайні ролики про iPhone 13

Рекламуючи iPhone 13, Apple робить великий упор на його можливості з відеозйомки. На офіційному каналі Apple в YouTube з’явились три короткі ролики, які імітують різні сцени з художніх фільмів. Кожен з цих роликів покликаний підкреслити одну з переваг iPhone 13.

Detectives

Спойлер: У цій сценці двоє детективів сидять вдень в машині і спілкуються. Камера сфокусована на першому персонажі, в той час як інший знаходиться в «розфокусі». Другий персонаж запитує у першого, чому камера не сфокусована на ньому? Тому що ти другорядний персонаж, відповідає перший детектив.

– А що, якщо я є вбивцею?, – питає другий герой і камера фокусується на ньому.
– А ти справді вбивця?, – питає перший детектив.
– Так. Відповідає другий персонаж. Але згодом визнає – ні. Але міг би ним бути :)

Ролик покликаний показати усі переваги режиму Cinematic mode.

Basement (Підвал)

Спойлери: Моторошний сюжет. Жінка одна в напівтемному будинку. Вона чує голос, який просить про допомогу. Голос чується з підвалу. Вона налякана, відкриває двері у підвал, питає хто там, але замогильний голос не відповідає і продовжує благати про допомогу.

В умовах поганої освітленості камера показує її перелякане обличчя крупним планом. Вона продовжує спускатись у підвал у напівтемряві.

Ролик показує можливості iPhone 13 щодо зйомки в умовах поганого освітлення.

Pavel

Цей ролик міг би бути драматичним, якби англомовні актори не намагались говорити російською мовою. На жаль, у них це виходить так комічно, що втрачається увесь драматичний ефект.

Проте відео знято дуже красиво, в чорно-білому форматі. Обличчя головного героя повільно наближується і фактично на цьому простому прийомі побудований увесь сюжет.

Відео показує можливості оптичного зуму iPhone 13.

Дмитро Костюк
Дмитро Костюк
Головний редактор TechToday. Працює в телеком-журналістиці з 2006 року.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися