Fujitsu перетворить кімнату на єдиний цифровий простір

Лабораторія Fujitsu створила користувацький інтерфейс HAB-YU, який перетворює цілу кімнату на єдиний цифровий простір. З нею мобільні гаджети буде значно простіше підключати до будь-яких дисплеїв чи проекторів, що знаходяться в приміщенні.

Сучасні технології, які надають великоформатні інтерфейси, такі як великопанельні планшети й електронні дошки, незважаючи на всі свої переваги, позбавлені багатьох поширених інструментів для комунікації. Це робить складним з’єднання декількох дисплейних модулів в одну систему, яка б використала весь простір кімнати.

У лабораторії Fujitsu намагалися усунути цей недолік і створили технологію, котра динамічно об’єднує між собою смарт-пристрої та дисплейне обладнання, які знаходяться в одному приміщенні. Контент з екранів усіх користувачів, що беруть участь у спільній роботі, може відображатися в єдиному просторі.

Технологія передбачає три головні частини. Перша з них відповідає за коректну комунікацію пристроїв, друга піклується про ідентифікації пристроїв і пов’язаних з ними користувачів (їхнє розташування, стан), а третя являє собою інтуїтивний користувацький інтерфейс з підтримкою жестів і розпізнаванням рукописного тексту.

На думку розробників, сфера застосування їхньої технології охопить шоу-руми, готелі, офіси, освітні та медичні установи. Зараз розробники перейшли до тестової фази, яка триватиме до березня 2016 року.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я