Apple перетворили на плагіатора

З часу виходу у 2007 році першого iPhone різні виробники стали копіювати його дизайн та продавати свої пристрої за значно нижчими цінами. Схоже, тепер ситуація стала протилежною, і відповідати за плагіат доведеться вже Apple. Маловідома китайська компанія Digione стверджує, що зовнішній вигляд смартфона iPhone 6 порушує один з її дизайнерських патентів.

Таку інформацію наводить ресурс 9to5mac, який має копію патентної заявки китайського виробника. Останній отримав її в червні цього року, а сам патент дійсний лише на тероторії Китаю. Заявка Digione описує пристрій, який має 5,5-дюймовий дисплей та восьмиядерний процесор MediaTek.

Ще у вересні Digione надіслала лист в офіс Apple, коли iPhone 6 не був офіційно анонсований (хоча ми всі вже знали, як виглядатиме цей смартфон). Digione інформувала Apple про ймовірність майбутнього порушення патенту, запрошуючи компанію з Купертіно до мирного вирішення питання.

Мабуть, Apple ніяк не відреагувала на лист, тому що недавно він з’явився на сторінці одного з популярних китайських мікроблогів Weibo. Digione пояснює це «шансом сказати правду».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я