«Атомних» процесорів для смартфонів більше не буде

Один із найбільших виробників процесорів змінює свою стратегію. Останній квартальний звіт Intel розкрив, що компанія запланувала звільнення 12 тисяч співробітників. Він також розповів, як корпорація бачить своє майбутнє.

Компанія вирішила повністю відмовитися від найдешевших процесорів і однокристальних систем, націлених на використання в смартфонах і планшетах. Натомість вона зосередиться на розробці електроніки для мереж зв’язку 5G.

Intel закриває сімейство SoFIA, яке розроблялося спільно з Rockchip. Вона також скасувала нові SoC Atom, які відомі під кодовим ім’ям Broxton. Вони повинні були прийти на зміну рішенням Cherry Trail, котрі нині використовуються у смартфонах та планшетах. Процесори Apollo Lake, які націлені на використання в середньобюджетних планшетах і ПК, компанія поки ще не викреслила з планів. Також Intel продовжить випускати рішення покоління Cherry Trail. Але після зняття їх з виробництва, процесорний гігант може остаточно залишити ринок однокристальних систем для смартфонів покоління зв’язку 4G.