Вівторок, 21 Травня, 2024

Автомобіль без традиційних гальм – електромобіль DS E-TENSE не має гальмівних дисків

Автомобілі майбутнього можуть відмовитися від гальм у їхньому традиційному виконанні. Французький автовиробник DS Automobiles (дочка Citroen) випустив прототип DS E-TENSE. Цей електромобіль не має гальмівних дисків, як усі інші автомобілі сьогодні. Він гальмує, заряджаючи свою батарейку.

Як працює рекуперативне гальмування

Традиційна конструкція гальм передбачає, що одна поверхня (гальмівні колодки) труться об іншу поверхню (гальмівний диск). Тертя перетворює енергію швидкості в тепло.

Електротранспорт здатний ефективно гальмувати іншим способом – своїм електричним двигуном. Такий спосіб використовують потяги, трамваї, тролейбуси, електромобілі. Останні навіть пропонують режим керування однією педаллю – водій навіть не торкається педалі гальма, а тримає ногу лише на акселераторі.

Рекуперативне гальмо для ефективної роботи потребує певної обертів електродвигуна. Тому рекуперативне гальмування не ефективне на близьких до нуля швидкостях.

В даний час всі гібридні та електричні комерційні автомобілі мають резервні дискові гальма. Вони працюють, коли рекуперативне гальмування не забезпечує достатньої потужності для зупинки автомобіля, наприклад, під час аварійного гальмування.

Чи автомобілі без дискових гальм – майбутнє електромобілів?

DS E-TENSE PERFORMANCE виготовлений без дискових гальм. Замість цього він використовує два бортових електродвигуна, щоб повністю сповільнити автомобіль за допомогою рекуперативного гальмування, потужністю до 600 кВт.

Це все частина дослідження DS щодо того, чи рекуперативне гальмування може стати єдиним методом уповільнення автомобілів, допомагаючи краще заряджати акумулятор у процесі та позбутися від звичайних гальмівних дисків і колодок.

Які переваги автомобіля з рекуперативним гальмуванням?

Навіть у своїй комбінованій формі рекуперативне гальмування робить автомобіль більш ефективним, компенсуючи дріб’язок витраченого заряду батареї щоразу, коли автомобіль гальмує.

За даними дослідників, до 55% забруднення придорожньої інфраструктури походить від невихлопних частинок. З них близько 20% припадає на гальмівний пил. Це важливо, оскільки більшість людей думають про викиди вихлопних газів, але не замислюються про інші викиди автомобілів, що спричиняють забруднення.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися