Четвер, 30 Травня, 2024

Новим користувачам Windows 11 стало складніше її встановлювати

В останній збірці Windows 11 компанія Microsoft прибрала можливість офлайнової установки. Процес інсталяції вимагає наявності інтернет-підключення. Це потрібно, оскільки користувачі повинні створити собі онлайн-акаунт Microsoft при установці Windows 11 Pro.

Нова вимога стала частиною свіжої збірки для тестувальників Windows Insider Build 22616. Її поява не є новиною – Microsoft попереджала про вимогу створення онлайн-акаунту для користувачів Windows 11 Pro з лютого.

Відповідно до нової політики лише користувачі Windows 11 Enterprise можуть інсталювати Windows 11 без підключення до інтернету або облікового запису Microsoft. Версії Windows 11 Pro та Home вимагають онлайновий обліковий запис.

У тих, хто хоче оновити або встановити Windows 11 Pro без облікового запису Microsoft, все ще є певна надія. З моменту запуску Build 22616 користувачі виявили, що якщо ввести помилкові облікові дані при пропозиції увійти до свого облікового запису Microsoft під час установки, ОС покаже повідомлення про помилку та надасть можливість натиснути кнопку «Далі».

У збірці Windows 11 Insider Preview Build 22616 Microsoft також реалізувала нову функцію панелі управління для контролерів Xbox, завдяки якій останні грані ігри доступні на відстані одного кліка.

Останні звіти AdDuplex вказують, що швидкість впровадження Windows 11 вже сповільнилася. Схоже, що впроваджені Microsoft бар’єри в процесі встановлення можуть негативно впливати на потенційних користувачів. Досить згадати вимогу TMP 2.0, яка тримає мільйони потенційних користувачів заблокованими без доступу до Windows 11.

1 коментар

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися