Четвер, 22 Лютого, 2024

Для любителів смартфонів з’явилися спеціальні світлофори

Захоплене споглядання на екран смартфона легко може призвести до ДТП. Це стосується не лише водіїв, а й пішоходів: деякі з них відволікаються так сильно, що не помічають, як виходять на проїжджу частину і потрапляють під колеса. У німецькому місті Аугсбург спробували вирішити цю проблему за допомогою спеціальних світлофорів.

Міська влада поруч з одним з місцевих інститутів встановила світлофори, які являють собою миготливі індикатори. Вони вбудовані прямо в тротуар, і коли для пішоходів горить червоне світло, індикатори під ногами дублюють його. За задумкою авторів, ці спалахи можна побачити боковим зором навіть при сильному захопленні смартфоном і вчасно зупинитися.

Поставити нові світлофори міську владу змусили два випадки ДТП. Тоді пішоходи потрапили під трамвай, не помітивши його наближення через те, що дивилися в смартфон. Постраждалі відбулися легкими травмами. «Ми зрозуміли, що на звичайний світлофор багато пішоходів можуть не звернути уваги, – повідомив представник місцевої адміністрації Тобіас Хармс. – Тому ми вирішили вмонтувати ще одні світлофори – чим більше вогнів, тим вища ймовірність того, що люди їх будуть помічати».

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися