Середа, 24 Липня, 2024

Автопідказки iOS написали статтю з ядерної фізики

Навіть якщо ви нічого не знаєте про атоми, їхню структуру та взаємодію, ви все одно можете зробити доповідь на солідній конференції з ядерної фізики. Просто візьміть свій смартфон, і нехай він зробить решту. Саме так вчинив доцент Університету Кентербурі Крістоф Бартнек. У своєму блозі науковець розповів, як це йому вдалося.

Історія почалася із запрошення оргкомітету міжнародної конференції з атомної та ядерної фізики опублікувати статтю. Бартнек зрадів можливості, але була одна проблема – він не мав жодних знань з ядерної фізики. Тому він звернувся до свого мобільного девайсу на iOS.

Ця операційна система під час друку тексту може видавати підказки для автоматичного заповнення. Науковець починав речення зі слів «атомний» чи «ядерний», а потім випадковим чином обирав запропоновані підказки.

Після завершення Бартнек взяв ілюстрацію з ядерної фізики з Wikipedia, додав деякі посилання та створив псевдонім автора Iris Pear (анаграма від Siri Apple). Він також додав коротку біографію вигаданого фахівця з атомної фізики.

iris-pear

Заголовок публікації «Атомну енергію зробили доступною для єдиного джерела» також вигадало автозаповнення. Уже за три години після відправки статтю включили до програми конференції. Але навіть не спеціалісту очевидно, що текст не має сенсу: «Атоми кращого всесвіту матимуть право на так само, як ви, як ми повинні будемо бути чудовим місцем для прекрасний час, щоб насолоджуватися день ви чудова людина, щоб ваш великий час, щоб взяти задоволення і приймати великий час і насолоджуватися великий день ви будете приємно провести час для ваших батьків і дітей. Молекулярна діагностика буде були доступна і для інших одним днем і хороший день для відпочинку приємно провести час і загостренням для день відпочинку у себе вдома час для двох з нас буде мати велике місце для відпочинок, щоб бути великим для вас завтра і завтра в кінці кінців, і я дуже щасливий хлопчик в великий день, і я сподіваюся, що він чудовий».

У підсумку Бартек сказав, що він знав про досить гарне програмне забезпечення у iOS. Але досягнутий результат ніколи не був таким швидким.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися