П’ятниця, 14 Червня, 2024

Google припиняє роботи над планшетами

Google планує найближчим часом скоротити кількість інженерів, які займаються ноутбуками та планшетами. Компанія вже повідомила десяткам співробітників, що їм потрібно шукати нову роботу, дізналися журналісти Business Insider. Реконструкція торкнеться відділення Google Create, яке відповідає за ноутбуки Pixelbook та планшети Pixel Slate.

За попередньою інформацією, разом зі скороченням персоналу скасували також проекти цього підрозділу. При цьому інженери кажуть, що фахівці відділу Google Create мали багато проектів.

Google не звільняє людей, вона їх переводить на інші завдання всередині свого батьківського холдингу Alphabet. При цьому фахівцям рекомендували шукати тимчасову роботу. Деякі експерти вважають, що так Google хоче зберегти гнучкість, збільшивши кількість персоналу відділу Google Create.

Експерти Business Insider кажуть, що нинішні перестановки працівників пошукового гіганта піднімають питання про його відданість розробці власних ноутбуків та планшетів. Це висококонкурентні ринки з невеликим рівнем прибутку.

Google уже багато років намагається закріпитися як виробник «заліза». Після багатьох фальшстартів, з провалом з придбанням виробника телефонів у 2012-2014 роках включно, пошуковий гігант у 2016 році оголосив про серйозні наміри. Групу «залізячників» очолив Рік Остерлох, а представники Google наголошували, що апаратний бізнес має довготривалий намір, навіть якщо він коштував дорого та зменшував прибутки від реклами.

Окрім ноутбука Pixelbook та планшета Pixel Slate з маркуванням «зроблено у Google» випускаються смартфони Pixel, домашні «розумні прилади» Home (разом з термостатами Nest) та носимі гаджети.

Експерти вважають, що перестановки персоналу в підрозділі Create не означають, що ноутбука Pixelbook 2 можна не чекати. Однак, переконані вони, широкої лінійки її «хромбуків» більше не буде. А ось планшетів від Google можна не чекати, оскільки серія Pixel C, запущена у 2015 році, провалилася. Наступний Pixel Slate, який мав стати конкурентом Microsoft Surface Pro та Apple iPad Pro, також зустріли холодно.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися