Автор Dogecoin – улюбленої криптовалюти Ілона Маска – назвав криптовалюти шахрайством

Основна частина криптоспільноти контролюється могутнім картелем заможних фігур.

Автор криптовалюти Dogecoin Джексон Палмер вперше за два роки публічно виступив у Twitter, нагадавши, що багатії руйнують все, включаючи криптовалюти. Творець цієї криптовалюти, фанатом якої є мільярдер Ілон Маск, назвав індустрію криптовалют шахрайством.

“Після років вивчення, я вважаю криптовалюти гіперкапіталістичною технологією, створеною переважно для примноження багатств її прихильників через ухилення від сплати податків, мінімальним регуляторним впливом та штучним дефіцитом”, – написав Палмер.

Попри те, що прихильники криптовалюти часто називають її рівною альтернативою централізованій банківській системі, правда в тому, каже Палмер, що у неї така ж проблема – багаті люди.

Основна частина криптоспільноти контролюється могутнім картелем заможних фігур. Вони перетворюють децентралізовані фінанси в систему, яка приносить найбільші вигоди людям на вершині. Це те, проти чого направлені криптовалюти згідно з заявами.

Криптовалюти цього року демонструють значні зміни обмінного курсу. Bitcoin обвалився з $63 000 навесні до $30 000. Dogecoin у той же час спостерігав шалене зростання з $0,06 до  $0,68, а потім також у нього сталося значне падіння.

Палмер також підкреслює, що навіть скромна критика криптовалют відвертає увагу від потужних фігур, які контролюють індустрію.