Netflix почне займатися комп’ютерними іграми

Фінансовий ринок відреагував позитивно на новину Netflix щодо нового ринку.

Гігант стримінгових фільмів та серіалів Netflix озвучив новий напрямок свого розвитку. Він почне займатися комп’ютерними іграми і, за чутками, в цьому допомагатиме колишній топ-менеджер Electronic Arts та Facebook Майк Верду.

Верду займав посаду віце-президента контенту доповненої та віртуальної реальності у Facebook.

Netflix уже тривалий час шукав способи подальшого розширення свого бізнесу. Натяки на ігрову індустрії Netflix вперше продемонстрував на ігробудівній виставці E3 в 2019 році. Тоді компанія оголосила про підготовку мобільної гри за мотивами серіалу “Дивні речі”.

З того часу Netflix зберігав мовчання. лише в 2021 році видання The Information повідомило про те, що Netflix шукає топ-менеджера для розвитку інвестицій в ігровий простір.

Фінансовий ринок відреагував позитивно на новину Netflix щодо нового ринку. Акції стримінгового гіганта піднялися на 2%.

Netflix, чия аудиторія складає 207 млн людей по всьому світу, неодноразово називав своїми конкурентами компанії поза межами традиційних фільмів та серіалів. Серед таких конкурентів називалися гра Fortnite та YouTube.

До речі, кілька років назад Netflix назвали одним з найприбутковіших додатків на смартфонах. Цей сервіс також назвали значним чинником глобального потепління. А ще його фірмовий звук допомогла зробити каблучка.