Банк Goldman Sachs радить готуватися до курсу $0 для більшості криптовалют

Ще у липні 2017 року аналітики давали прогнози, що головна криптовалюта Bitcoin упродовж п’яти років коштуватиме приблизно від $20 тисяч до $55 тисяч

Коливання вартості криптогрошей останніми тижнями стерло $500 млрд цього ринку. Але експерти одного з найбільшого банку Goldman Sachs говорять, що ситуація може стати ще гіршою. Вони прогнозують, що більшість криптовалют не переживуть нинішню турбулентність, а інвесторам потрібно готуватися до втрати всієї вартості цих грошей.

криптовалют

Аналітик банку Стів Стронгін прогнозує, що на заміну нинішнім сотням віртуальних валют прийде лише кілька. «Хвилює висока кореляція між різними криптовалютами, – пише аналітик. – Через відсутність власної вартості валюти, які не виживуть, матимуть нульовий курс».

Стронгін також каже, що криптовалюти мають недолік у вигляді повільного переказу грошей та високої вартості транзакцій. Питання також є до безпеки криптовалют. «Чи стане якась із наявних криптовалют такою, як Amazon або Google, або вони закінчать, як багато зниклих пошукових двигунів? – запитує аналітик. – Лише тому, що криптогроші є спекулятивною бульбашкою, не можна забувати про можливий курс для невеликої кількості тих валют, які виживуть. Водночас це також може означати, що для більшості, якщо не для всіх, ми ніколи не побачимо нещодавні курсові сплески».

Ще в липні 2017 року аналітики давали прогнози, що головна криптовалюта Bitcoin упродовж п’яти років коштуватиме приблизно від $20 тисяч до $55 тисяч. До цього все йшло – ці криптогроші швидко дорожчали на рівні 160%. Це дозволило Bitcoin наприкінці 2017 року подолати позначку у $20 тисяч. Однак вже за кілька тижнів курс цієї криптовалюти впав у кілька разів – нижче $6000. Ринок криптовалют залежить від показників Bitcoin, тому інші віртуальні гроші зростали, а також впали відповідно до неї.