Неділя, 14 Квітня, 2024

Безкоштовний бот пише формули Excel замість користувача

Навіть з початковими знаннями Microsoft Excel тепер можна легко використовувати складні формули. Програміст Девід Бресслер запустив безкоштовний штучний інтелект, який пише формули замість користувача. Лічильник бота показує, що ним уже скористалися понад 360 тисяч разів.

Щоб створювати формули Microsoft Excel потрібно перейти на сторінку https://excelformulabot.com і дозволити штучному інтелекту зробити цю роботу за вас.

Сайт складається з поля введення, в якому потрібно коротко описати проблему, яку треба вирішити. Автор каже, що результати роботи штучного інтелекту найкращі, коли інструкції для нього максимально конкретні. Наприклад, посилання на точні клітинки, рядки чи стовпці. Також при використанні лапок потрібно використовувати лише одинарні лапки. Подвійні лапки спричиняют помилку.

На сайті використовується наступний приклад. «Якщо стовпець A дорівнює сумі «привіт», обчисліть суму стовпця B». Формула, яку повертає бот Excel виглядає як =SUMIF(A:A; “hello”; B:B).

Інший штучний інтелект використовує словесний опис для створення картинок. Його навчили у Google і він вражає точністю своєї роботи.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися