Понеділок, 20 Травня, 2024

Samsung зареєстрував торгову марку «Гнусмас»

Слово «гнусмас», яким часто називали південнокорейського виробника Samsung, тепер є офіційною назвою. Ім’я G-nusmas носить новий талісман компанії, який виглядає як маленька інопланетна істота. Перше зображення цієї істоти з’явилося в рекламі Galaxy Z Flip 3 Bespoke Edition.

Наприкінці минулого місяця Samsung подала заявку на торговельну марку G-nusmas до Управління інтелектуальної власності Європейського Союзу (EUIPO). Документи включають 3D-візуалізацію інопланетянина, який посміхається на камеру, хоча його призначення досі неясно.

Samsung подала заявку на торговельну марку в розділі «Товари та послуги», що означає, що під такою назвою ми можемо побачити нову послугу компанії або, можливо, вона стане обличчям майбутніх пристроїв Bespoke Edition.

G-nusmas — це просто слово Samsung, написане задом наперед із додаванням дефіса. Що саме воно означає і чому компанія вирішила його використати поки невідомо.

Можливо, Samsung сприймає G-nusmas як своє відображення. Це організація, яка існує, щоб привнести нові технології в наш вимір і зробити наше комунікаційне життя цікавішим і легшим в управлінні.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися