Середа, 22 Травня, 2024

Штучний інтелект Google вражає точністю зображень за текстовим описом

Google вдалося значно підвищити точність системи генерації зображення за текстовим описом. Команда Google Brain створила штучний інтелект Imagen, який демонструє вражаючі результати. Він генерує зображення, яке до дрібниць відповідає текстовому опису.

Завдяки Imagen пошук зображень в інтернеті може стати значно ефективнішим. Адже система може навіть сама генерувати картинки за запитом користувача, якщо не знайде більш точного знімку.

Щоб оцінити якість роботи Imagen, команда Google створила набір зображеннь з описом від штучного інтелекту. Ці зображення та опис до них потім оцінила група людей. Людям найбільше сподобалися результати Imagen.

Досягнення у сфері штучного інтелекту сьогодні сягнули нових висот. Ми вже бачимо програми, які можуть генерувати справжню музику на основі алгоритмів глибокого навчання. Вони також генерують справжні картини за кількома штрихами.

Тепер ми бачимо, як штучний інтелект створює зображення, які можна легко використовувати для логотипів, флаєрів, брендингу тощо. Переконатися можна за адресою https://imagen.research.google/

Ця технологія найближчим часом не стане загальнодоступною. Google стурбований тим, що як тільки такий інструмент з’явиться в широкій доступності, у соціальних мережах з’явиться лавина образливих зображень. Крім того, з таким розвиненим фотореалізмом страх перед дипфейками реальний.

Імовірно, дослідники розглядають якусь структуру або обмеження, щоб зробити механізми перетворення тексту в зображення менш доступними для тролів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися