Середа, 22 Травня, 2024

Пінгвіни в Антарктиді отримають швидкісний інтернет – в регіон прокладуть оптичний кабель

Дві інфраструктурні компанії з Чилі та Сінгапуру готуються побудувати перший підводний інтернет-кабель до берегів Антарктиди.

Кабель Humboldt Cable матиме протяжність 15 000 км і простягнеться від Чилі до Австралії, з відгалуженнями в Новій Зеландії та на двох островах біля материка Чилі. Продукт партнерства між Desarrollo Pa?s і H2 Cable, дочірньою компанією BW Digital,

Основне оптоволокно проходитиме далеко від Антарктиди, тому буде 2000-кілометрове відгалуження, яке з’єднає Антарктиду. Вона наразі є єдиним континентом на планеті, який не користується перевагами високої швидкості передачі даних, які забезпечують підводні кабелі.

Згідно з дослідницькою роботою від 2021 рок,у антарктична база Скотт і станція Мак-Мердо наразі страждають від надзвичайної нестачі мережевих можливостей, недостатніх, щоб навіть вважатися широкосмуговими.

Літнє населення станцій загальною кількістю до 1000 осіб використовує канал, який в звичайних умовах розрахований на трьох осіб.

Поява кабелю Гумбольдта на берегах Антарктики мінімізує залежність від повільного та неоднорідного супутникового інтернету. Він запропонує жителям континету вперше отримати доступ до швидкісного оптоволоконного з’єднання.

Імовірно, нове підключення буде особливо корисним для дослідників, яким зараз може бути важко передавати великі обсяги даних співробітникам в інших місцях світу.

Кабель також матиме велике значення для жителів Південної Америки, які виграють від значного збільшення пропускної здатності. Він стане найважливішою частиною підводної інфраструктури, що з’єднує Південну Америку, прокладаючи шлях для розгортання основних центрів обробки даних, штучного інтелекту та інших керованих даними технологій.

Наразі маршрут і розклад офіційно затверджено, але дві компанії все ще шукають потенційних інвесторів перед тим, як розпочати закупівлі та взаємодіяти із зацікавленими сторонами на опорних локаціях.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися