Вівторок, 21 Травня, 2024

Білл Гейтс сказав, що криптовалюти є відносно безпосередніми вбивцями

Співзасновник Microsoft та філантроп Білл Гейтс назвав криптовалюти рідкісною технологією, яка майже у прямий спосіб вбивала людей. Про це він розповів на ресурсі Reddit під час сесії запитань та відповідей.

Гейтс

У Гейтса запитали думку щодо криптовалюти. Ось його повна відповідь: «Головною рисою криптовалют є їхня анонімність. Я не думаю, що це гарна річ. Здатність влади знаходити відмивання грошей, несплату податків та фінансування терористів є хорошою. Зараз криптовалюти використовуються для купівлі фентанілу та інших наркотиків, тому це рідкісна технологія, яка майже у прямий спосіб вбиває людей. Я думають спекулятивна хвиля навколо ICO та криптовалют є суперризикованою для тих, хто планує на тривалий термін».

Окрім цього, одного з найбагатших людей світу також запитали, які технології він найбільше очікує в наступні 10 років та який вплив вони матимуть. На це Гейтс сказав, що найдивовижнішою річчю стануть комп’ютери, які зможуть читати та розуміти текст, як люди. За його словами, це є «священним Граалем» програмного забезпечення, особливо враховуючи, що проблеми комп’ютерного бачення та мови здебільшого вже вирішені.

Також Гейтс сказав, що наступною ціллю є роботизація, але експерти не впевнені, чи вона стане повсюдною за десять років. «Загальна автоматизація є чудовою річчю, – сказав він. – У підсумку ми не повинні будемо працювати так багато, але ми ще мінімум на відстані одного покоління від великих змін».

А на запитання про улюблений сорт пива Гейтс відповів так: «Я не великий шанувальник алкоголю. Коли я опиняюсь, наприклад, на бейсбольній грі, я п’ю слабоалкогольне пиво, щоб відчути емоції всіх інших любителів пива. Вибачте, що розчарував справжніх шанувальників пива».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися