Viber запускає спільноти, які дозволять одночасно спілкуватися 1 млрд користувачів

Деякі партнери Viber уже отримали доступ до нових можливостей спільнот

Найпопулярніший в Україні месенджер Viber запускає новий майданчик для спілкування – спільноти. Представники комунікатора кажуть, що це перший чат-простір, в якому одночасно можуть спілкуватися й обмінюватися контентом до 1 мільярда користувачів. Конкуренти обмежують кількість учасників сотнями або тисячами.

ViberНові учасники отримають доступ до повної історії спільноти і відразу після реєстрації зможуть взяти участь в обговоренні, використовуючи будь-які з доступних функцій Viber. У спільнотах будуть відображені тільки імена користувачів. Номери телефонів та інша особиста інформація будуть приховані від інших учасників.

Контролювати діяльність інших членів спільноти будуть суперадміністратори. Вони зможуть додавати нових учасників, надавати їм статус адміністратора або суперадміністратора, блокувати юзерів, давати дозвіл на участь в обговореннях і право запрошувати нових учасників. Для просування своєї спільноти модератори зможуть зробити її загальнодоступною, активувавши можливість переходу за посиланням.

Адміністраторів без приставки «супер» будуть визначати суперадміністратори. Учасники на цій посаді допомагатимуть останнім у модерації співтовариства та матимуть право видалення одного або всіх повідомлень певних користувачів, а також з правом закріплення обговорюваних повідомлень. Адміністратори також зможуть розвивати спільноту, додаючи нових учасників і видаляючи наявних.

Деякі партнери Viber уже отримали доступ до нових можливостей спільнот. Французький футбольний клуб Olympique de Marseille з допомогою цієї опції тепер пропонує фанатам ексклюзивний шанс поспілкуватися із зірками і керівниками команди. Компанія Minute Media, яка спеціалізується на створенні та розповсюдженні спортивного контенту, використовує спільноти Viber, щоб дати шанувальникам спорту можливість поділитися думкою. Служба цифрового контенту OverDrive приєдналася до спільнот для пошуку книжкових клубів, створених громадськими бібліотеками в США.