Четвер, 30 Травня, 2024

Браслет дружби в стилі Hi-Tech

У наш час, сповнений незвичних технологій, нагадати близьким людям про те, що ви думаєте про них, можна іноді в досить незвичний спосіб, пише engadget. Саме така ідея покладена в основу браслета-талісмана Twinkl. Гаджет допоможе бути ближче з родичами і друзями, навіть якщо їх нема поруч. Одне натискання кнопки – і аксесуар нагадає друзям про вас.

twinkl-iot

Пристрій оснащений п’ятьма слотами, в які можна вставити різні кнопки-талісмани. Кожен з них відповідає члену сім’ї або близькому другу. Якщо ви хочете дати їм знак, що думаєте про них, просто натисніть відповідну кнопку. Браслет людини, якій було надіслано сигнал, сповістить про вас легкою вібрацією.

Продукт запущений цього тижня в Данії та орієнтований на підлітків віком 13-16 років. «Браслет сучасної дружби» з’єднується зі смартфоном і працює приблизно 1,5 дня без підзаряджання. Хоча все залежить від кількості друзів та інтенсивності використання браслета.

Twinkl також співпрацює із соціальними мережами. Компанія домовилася з групою успішних датських YouTube-блогерів, і тепер підлітки можуть купувати їхні іменні талісмани. Коли блогери публікують відео, створені спеціально для Twinkl, усі, хто має відповідну кнопку-талісман  на браслеті, отримують сповіщення.

img-1917-1

Крім того, YouTube-блогери будуть створювати оригінальний контент для додатка Twinkl. Якщо ви придбали талісман блогера і ваш браслет дзижчить двічі, то це означає, що з’явилося нове фото або відео, призначене спеціально для групи власників талісмана.

Ціна браслета Twinkl становить приблизно $60, кнопки-талісмани продаються окремо.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися