Понеділок, 11 Грудня, 2023

Скільки платять знаменитості за лайки

Американська зірка реаліті-шоу Кім Кардашян відома також своїми селфі в Instagram. А днями стало відомо, у скільки грошей їй обходиться популярність у соціальних мережах.

Вона платить по $100 тисяч на рік «професіоналу фотошопу», який трудиться в режимі 24/7. Своєю ретушшю він робить зіркові селфі такими, якими їх бачать користувачі Instagram.

Спочатку Кардашян просила ретушувати фотографії свого друга, але він витрачав по декілька годин на одне фото. Зірці довелося найняти професіонала, який займається детальною та якісною корекцією знімків, аби у фанатів не виникало думки, що форми на зображеннях нереальні.

Однак проколи все ж трапляються: торік Кім Кардашян розбурхала Twitter і Instagram кількома фото, на яких були чітко видні сліди обробки. Корекції піддалися не тільки форми самої зірки та її подруги, але і геометрія інтер’єру. Представники Кардашян все заперечували та переконували публіку в оригінальності знімків.

До речі, у квітні виходить книга Кім Кардашян «Selfish», у якій зірка зібрала всі свої селфі за 10 років. Обсяг книги становить 352 сторінки.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися