Браузер Microsoft Edge «розучився» друкувати цифри у форматі PDF

Edge відображає файл PDF правильно, але роздрукований контент суттєво відрізняється

У веб-навігаторі Microsoft Edge знайшли кумедний, але шкідливий баг. Цей браузер «розучився» працювати з цифрами – він неправильно їх відображає під час друку сторінки у форматі PDF. Цей баг також стосується і тексту.

У веб-навігаторі Microsoft Edge знайшли кумедний, але шкідливий баг

«Edge відображає файл PDF правильно, але роздрукований контент суттєво відрізняється, – йдеться в описі багу на сторінці Microsoft. – Роздрукований контент залежить від вибраного принтера, налаштувань принтера та використовуваного комп’ютера».

Баг в Microsoft Edge проявляється наступним чином. Уявіть собі документ PDF з таблицею чисел 123456. Після друку цього файлу через Edge на папері буде послідовність 114447.

Збої трапляються з браузером версії Edge 14.14393. У Microsoft рекомендують уникати функції друку файлів PDF через навігатор. Замість цього вони пропонують роздрукувати файл в іншому форматі, а потім відсканувати паперовий аркуш та конвертувати його у PDF. Інший запропонований варіант – роздрукований PDF-документ копіювати звичайним ксероксом.

Microsoft стверджує, що вбудований у Windows 10 браузер Microsoft Edge витрачає менше енергії, ніж інші популярні браузери – Mozilla Firefox, Google Chrome та Opera. Лабораторні результати показують енергоефективність Edge. Дії передбачали відкриття сайтів, прокручування статей, перегляд відео, відкриття нових вкладок для кожного завдання. Пристрої «ходили» по звичайних для людей ресурсах: Facebook, Google, YouTube, Amazon, Wikipedia та інших. У лабораторних експериментах комп’ютер під Edge працює на 36-53% довше на одному заряді батареї проти зразків з іншими браузерами.

Edge має популярність близько 4%, тому Microsoft платить за користування її браузером Edge. Правда, українці не зможуть взяти участь у цій програмі – вона лише для жителів США. Компанія стежитиме за використанням мишки та клавіатури, щоб це виглядало як активне використання браузера. Якщо рівень активності задовольнить Microsoft, тоді вона надасть кілька кредитів у рамках програми Microsoft Rewards. Окрім цього, Microsoft пропонуватиме додаткові бали за перегляд тренувальних відео та інший промоконтент компанії. Отримані бали потім можна витратити в онлайновому магазині Microsoft на платні версії Outlook, картки Amazon тощо. Експерти підрахували: щоб заробити таким чином $5, знадобиться близько 1000 пошуків у Bing та 19 днів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я