Вівторок, 21 Травня, 2024

Бразилія заборонила продажі iPhone без зарядного пристрою

Уряд Бразилії наказав компанії Apple припинити продаж iPhone без зарядного пристрою в країні. Влада країни стверджує, що компанія надає споживачам неповний продукт.

Міністерство юстиції оштрафувало Apple на 2,38 мільйона доларів і наказало скасувати продаж iPhone 12 і новіших моделей, а також призупинити продаж будь-якої моделі iPhone, яка не комплектується зарядним пристроєм.

У наказі, опублікованому в офіційному віснику країни, міністерство стверджувало, що в iPhone відсутній важливий компонент у навмисній дискримінаційній практиці щодо споживачів.

Влада відкинула аргумент Apple про те, що ця практика мала на меті скорочення викидів вуглекислого газу, заявивши, що немає доказів захисту навколишнього середовища від продажу смартфона без зарядного пристрою.

Рішення ухвалили за день до того, як Apple, як очікується, анонсує свою нову модель iPhone. Apple поки не коментує це питання.

Штраф навіть у кілька мільйонів доларів є дріб’язковою незручністю у справі продажу смартфонів без зарядного пристрою. Адже, за даними аналітиків в 2021 році, продаючи зарядні адаптери окремо, компанія отримала близько $6 млрд прибутку.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися