Колишній співробітник Sony розповів, чому досі власники PlayStation та Xbox не можуть грати разом

За його словами, у Sony заборонили власникам своєї консолі грати у Fortnite з користувачами Nintendo Switch та Xbox з фінансових причин.

Гра Fortnite стала культурним явищем майже відразу після свого виходу у 2017 році, і вона також розкрила «кухню» ігрових консолей. Власники Nintendo Switch та Microsoft Xbox можуть вільно вибирати найзручніший девайс, тоді як користувачі PlayStation 4 рішенням Sony опинилися в загоні. Колишній співробітник Sony розповів, чому так відбувається.

Екс-президент підрозділу Sony Online Entertainment Джон Смедлі сказав, що відокремленість PlayStation 4 є штучною. За його словами, у Sony заборонили власникам своєї консолі грати у Fortnite з користувачами Nintendo Switch та Xbox з фінансових причин. Більш того, ті, хто почав грати у Fortnite на PlayStation 4, залишалися прив’язаними до своєї консолі та не могли користуватися купленими ігровими предметами на інших консолях.

«Коли я працював у Sony, причину такого рішення пояснювали грошима, – говорить Смедлі. – Їм не подобалося, щоб хтось купував ігрові предмети на Xbox, а потім використовував їх на PlayStation. Ось так просто».

У Sony прокоментували розповідь свого колишнього співробітника, відповівши, що компанія відкрита до комунікації щодо того, чим зацікавлена спільнота PlayStation. «Із більш ніж 80 млн активних користувачів сервісу PlayStation Network ми створили велику спільноту гравців, які можуть грати разом у Fortnite та інші онлайн-ігри», – йдеться в офіційній відповіді Sony. Ця відповідь не сподобалася багатьом користувачам, які висловили своє незадоволення у соцмережах.

Гравці Fortnite на PlayStation можуть грати з користувачами PC, Mac, iOS та Android, але їм заблокована комунікація з Xbox та Switch. Власники PlayStation також не можуть використати свої акаунти Fortnite на Xbox та Switch. Коли вони пробують це зробити, вони отримують повідомлення, що їхній акаунт «не дозволяє працювати».

Fortnite вийшла у 2017 році і стала одним з найбільших ігрових хітів. Забавка нараховує приблизно 125 млн користувачів, які змагаються в режимі «королевської битви» – до останнього гравця.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я