Вівторок, 23 Липня, 2024

Як підключити бездротові навушники до iPhone 7 та 7 Plus

cellphone-and-wireless-headphones

Смартфони Apple переходять на бездротовий звук, для чого компанія випустила власні навушники AirPods. Але на iPhone 7та 7 Plus можна також скористатися будь-якими Bluetooth-навушниками. Підключити їх не так просто, як дротові, встромивши штекер у гніздо. Ось інструкція, як активувати бездротові навушники на iPhone 7 та 7 Plus.

Спершу активуйте Bluetooth на iPhone через «Центр управління» або в налаштуваннях. Далі все залежить від того, які у вас навушники – звичайні Bluetooth чи AirPods. У випадку останніх просто відкрийте їхній чохол поряд з iPhone. З’єднання між гаджетами відбудеться автоматично.

Звичайні Bluetooth-гарнітури під’єднати дещо складніше. Спершу переведіть аксесуар у режим з’єднання. Як саме це зробити, можна прочитати в інструкції користувача до гарнітури, але зазвичай для цього треба на вимкненому гаджеті натиснути та утримувати кілька секунд кнопку живлення.

Як тільки ви активували режим підключення, на iPhone перейдіть у меню Bluetooth. Знайдіть у ньому свої навушники серед переліку гаджетів, що знаходяться в радіусі дії Bluetooth. Тапніть на назві навушників, і поряд з’явиться напис «Під’єднано», а гарнітура додатково може відтворити аудіосигнал.

Пам’ятайте, що вимикати живлення Bluetooth-навушників можна вільно. Вони автоматично під’єднаються до iPhone, якщо ви не вимикали в ньому Bluetooth. Якщо ви вимкнули Bluetooth у телефоні, тоді доведеться з’єднувати аксесуар ще раз.

Примітка: немає потреби квапитися купувати бездротові навушники. Apple додала у комплект своїх телефонів адаптер за $9, який дозволяє підключити до роз’єму Lightning навушники зі штекером 3,5 мм.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися