Середа, 22 Травня, 2024

Canon зробила те, чого не змогли LG і Samsung: дешеві дисплеї QD-OLED уже на горизонті

Canon може стати рушієм нового технологічного прориву в сегменті телевізорів. Компанія нещодавно розробила новий матеріал для дисплеїв QD-OLED, який використовує свинець замість рідкоземельних металів. Це дозволяє значно здешевити такий тип екранів.

Дисплеї QD-OLED відомі своїм високим коефіцієнтом контрастності, широкими кутами огляду та точним відтворенням кольорів. Однак вони були непомірно дорогими через використання рідкоземельних металів у їх виробництві. Новий матеріал Canon може це змінити.

У QD-OLED ключовим елементом є квантова точка, або крихітні частинки напівпровідника діаметром 1 нанометр. При освітленні світлом або введенні електричного струму частинки яскраво світяться.

Дисплеї цього типу від Samsung Electronics, наприклад, використовують матеріал на базі індію. Індій є рідкісним металом, якого виробляється дуже мало, і випуск відбувається переважно в Китаї.

Свинець є набагато більш поширеним металом, який легко переробляється, ніж рідкоземельні метали, що робить його більш екологічним варіантом. Новий матеріал Canon також вважається таким же міцним, як і матеріал, виготовлений із рідкоземельних металів. Це може зробити Canon основним гравцем на ринку QD-OLED, оскільки він може запропонувати більш доступну та стійку альтернативу продуктам Samsung.

У разі успішної комерціалізації новий матеріал дисплея Canon QD-OLED може зробити революцію в індустрії дисплеїв. Це може зробити високоякісні OLED-дисплеї доступнішими та доступнішими для споживачів. Це також може допомогти зменшити вплив індустрії дисплеїв на навколишнє середовище. У середині десятиліття Canon планує комерціалізувати свою нову технологію дисплеїв QD-OLED.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися