Середа, 22 Травня, 2024

CES 2015: інновації стукають у двері

Найбільша виставка споживчої електроніки CES 2015, яка проходить у Лас-Вегасі, сьогодні завершує свою роботу. На ній показали багато різноманітних гаджетів, які вже найближчим часом можна буде купити в магазинах та які відкривають майбутнє електронної індустрії. Останнє загалом можна охарактеризувати так: яскраве та іноді навіть дивне.

Жести наступного покоління

Сьогодні смартфон не буде вважатися модним, якщо він не підтримуватиме різноманітні дії від фіксованих рухів: свайпів, щипків тощо. Однак компанія Elliptic Labs вважає, що водити пальцем по екрану – це вчорашній день.

На CES 2015 вона продемонструвала технології Multi Layer Interaction, яка дозволяє маніпулювати контентом на екрані мобільного пристрою залежно від того, на якій відстані знаходиться рука користувача. Наприклад, при перегляді відео можна піднести долонь поближче до екрана, після чого з’являться кнопки управління. Після цього можна поворухнути рукою, щоб, наприклад, перемотати фільм вперед.

Під’єднані велосипеди

Речі продовжують «розумнішати», і на CES 2015 показали, якими будуть велосипеди найближчого майбутнього. Наприклад, їх стане значно складніше вкрасти, адже вони отримають «розумні» педалі, які відстежують своє переміщення. Для цього вони мають вбудований GPS з датчиками та підтримують GPRS. Сенсори зчитують рухи велосипедиста та відправляють по мобільній мережі інформацію на телефон власника. А якщо байк викрадуть, тоді «розумні» педалі повідомлять про його місцезнаходження.

Ролики для надшвидкої ходи

Тим, хто воліє переміщатися містом на своїх ногах, CES 2015 також приготувала сюрприз. Це ролики Rollkers, які за допомогою сучасних технологій дозволяють ходити дуже швидко. Їх створила французька фірма, і вони кріпляться до підошви взуття та розганяють власника до 12 кілометрів на годину – це майже біг. До того ж, кажуть розробники, витрачати зусилля на таке швидке переміщення не доведеться – усю роботу виконуватиме електромотор.

Надрукувати їжу

Усе ближчим стає той день, коли за улюбленою стравою не потрібно буде ходити до ресторану чи кафе. Її можна буде просто роздрукувати на спеціальному принтері, розробкою яких, серед інших, займається компанія XYZprinting. Вона на CES 2015 презентувала свій перший принтер Food Printer, який друкує їжу. Він оснований на технологіях тривимірного друку і в цілому відрізняється від інших подібних гаджетів тим, що друкує не пластиком, а їстівними матеріалами. Обирати, яку саме страву потрібно отримати, можна через вбудований сенсорний дисплей. З ним можна роздрукувати, наприклад, декорацію на торт, шоколад або печиво.

Гаджети – за ЗСЖ

Здоровий спосіб життя стає дедалі популярнішою тенденцією, однак донедавна гаджети лише допомагали стежити за своїми успіхами: подоланими кілометрами, спаленими калоріями тощо. На CES 2015 електронні девайси пішли далі та продемонстрували, як вони будуть долати погані звички своїх власників, наприклад, паління.

Запальничка Quitbit – це «розумний» гаджет, який показує на вбудованому екрані кількість запалень. Якщо вона перевищує встановлений ліміт, тоді вона просто блокується і таким чином зменшує залежність власника від цигарок. Уся робота із запальничкою йде через спеціальну утиліту для iOS та Android, у якій також можна відстежувати свій прогрес.

 

1 коментар

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися