Неділя, 3 Березня, 2024

Поліцейському тролю довелося принести пончики і здатися, коли копи набрали 1000 лайків у Facebook

На початку жовтня американець Майкл Зайдел постійно тролив у Facebook поліцію Редфорда у штаті Мічиган. Під ніком Champagne Torino він писав поліцейським, що вони «відстійно» виконують свою роботу і він «єдиний, хто підтримує активність» на їхній сторінці. Троль розійшовся настільки, що пообіцяв здатися, якщо на сторінці департаменту набереться 1000 репостів.

Facebook

У департаменті Редфорда розповіли, що мають ордер на арешт Зайдела за два злочини. Його звинуватили у спробі нападу на людину і нетверезому водінні. Йому зробили кілька попереджень за зухвалу поведінку і відмову здаватися владі, але злочинець продовжував кепкувати.

«Так, але мені все одно. Якщо ваш наступний пост збере 1000 репостів, я здамся і принесу із собою дюжину пончиків. Це моя обіцянка, – написав він. – Також я готовий прибрати кожен шматок сміття біля шкіл. Подивимося, що у вас вийде».

Департамент Редфорда звернувся до користувачів Facebook, щоб вони допомогли впіймати злочинця. Американці підтримали цей запит та набрали потрібну кількість репостів менш ніж за годину. Зараз цей пост має вже більше п’яти тисяч репостів.

Поліцейські подякували користувачам, але Зайдел не виконав обіцянку. Тоді в поліції припустили, що він «може не бути людиною слова» і ще раз подякували усім, хто допомагав.

Однак через майже 10 днів після суперечки з поліцією злочинець все-таки приїхав до відділку і здався. Зайдел, як і обіцяв, прихопив із собою коробку з пончиками й один бублик. На нього наділи наручники і відвели в камеру.

Засідання за справою Зайдела відбудеться 21 жовтня в Окружному суді Мічигану. Йому загрожує близько 40 днів позбавлення волі, якщо він виплатить штраф, і близько 70 днів – якщо відмовиться. Суд також може згадати про обіцянку злочинця «прибрати сміття біля шкіл» та додати їх у вирок.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися