Неділя, 19 Травня, 2024

Чемпіонат світу із селфі: приз – золотий селфі-стік

Селфі виходить на новий рівень – у Лондоні пройшов перший міжнародний чемпіонат, присвячений умінню робити автопортрети. Тридцять учасників міжнародного чемпіонату із селфі билися в шести категоріях. Чотири з них цілком очевидні: «Надуті губи» (воно ж «качине селфі»), «Дзеркало», «Вбрання» і «Знаменитість». Це типові фотографії, якими активні користувачі заповнюють новинні стрічки соцмереж.

Окрім цього, були і дві нетипові категорії. Наприклад, «Наживка для акули» – категорія, приурочена до інформації про те, що селфі виявилися небезпечнішими за акул. Хоча сама номінація є жартівливою, це серйозна проблема: про небезпеку селф не раз попереджали.

Найдивнішою ж стала категорія «Карен Данцзук». Суть даної номінації полягала в змаганні на краще селфі разом із самопроголошеною королевою селфі Карен Данцзук, яка входила до складу журі цього чемпіонату світу.

Переможцем визнали Рекса Ньюмарка: молодий чоловік постійно тренується в цій справі. За його словами, у день доводиться заряджати смартфон по три рази, щоб вистачало на фотографування самого себе. За старання він отримав 1000 фунтів стерлінгів і золотий селфі-стік.

Рекс Ньюмарк – переможець міжнародного чемпіонату із селфі

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися