Понеділок, 15 Квітня, 2024

iPhone перетворилися на ваги

Для технології 3D Touch, яка з’явилася в iPhone 6s і 6s Plus та дозволяє визначати силу натискання на екран, з’явився непередбачений Apple спосіб використання. Ці смартфони допоможуть своїм користувачам, наприклад, порівняти маси кількох предметів. Новий додаток Plum-O-Meter перетворив телефони на ваги.

Програма дозволяє визначати, наскільки відрізняється вага предметів, які кладуться на екран смартфона. Для цього утиліта оцінює ступінь тиску на дисплей у відсотках. Відеоролик наочно демонструє, як працює програма, якщо на гаджет класти сливи:

Екран телефона по-різному оцінює масу сливи залежно від того, в якій саме частині дисплея вона лежить, так що на серйозну точність цього інструменту розраховувати не варто. Більше того, спочатку ПЗ призначалося для порівняння ваги виноградин, але вони виявилися занадто легкими – 3D Touch просто не активувався під їхньою масою.

Додаток зараз недоступний в App Store і навряд чи є там взагалі, оскільки використовує закриті інтерфейси операційної системи – Apple просто не пропустить таку програму. Зате Plum-O-Meter можна встановити на iPhone 6s або 6s Plus з Jailbreak, який є для iOS 9.0, 9.0.1 і 9.0.2.

Автор Plum-O-Meter, можливо, запозичив ідею свого додатка з рекламних матеріалів телефона Huawei Mate S. Він також має чутливий до сили натиснення екран, і, крім інших функцій, розробники гаджета продемонстрували можливість використовувати смартфон як ваги.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися