Середа, 24 Липня, 2024

Через 10 років на Facebook не буде слів

Facebook на мобільному

У наступне десятиліття текстові пости повністю зникнуть із Facebook. На заміну їм прийдуть відеоролики. Так вважає віце-президент Facebook у Європі, Близькому Сході та Африці Нікола Мендельсон.

Під час виступу на Міжнародному саміті найвпливовіших жінок Нікола Мендельсон сказала, що відео в соцмережі отримало популярність, яку розробники не могли припустити. За минулий рік щоденні перегляди відео підстрибнули з одного мільярда до восьми, а через мобільний додаток Facebook дивляться по 100 мільйонів годин відео на день. Причому «живі» відео отримують у десять разів більше коментарів, ніж заздалегідь записані.

А ось кількість тексту на сторінках соцмережі продовжує падати. Мендельсон спрогнозувала, що вже протягом наступних п’яти років текстові пости практично повністю зникнуть із соцмережі. Усі новини у стрічці здебільшого складатимуться із записаних на камеру монологів. Причому ці ролики робитимуть без попередньої підготовки.

«Найкращий спосіб розповідати історії у переповненому інформацією світі – це відео. Воно передає багато відомостей за менший час. Така тенденція дозволяє нам швидше обробляти інформацію», – сказала Мендельсон.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися